אלפי נשים בישראל כבר נעזרו בתחבושת הבריאה.

זה מה שיש לחלקן לספר

 

  • מיכל כהן, מאמנת כושר, בית שמש

"אחרי הלידה השנייה עברתי ניתוח באיזור הנרתיק עקב המטומה בורידים, ומאז בכל תחילת מחזור אני סובלת מכאבים חזקים ומלחץ נוראי. איך שאני מניחה את התחבושת – תוך 10 דקות הכאב מתפוגג! זה נשמע קסם, אבל זה קורה פעם אחר פעם.
בנוסף, לקוחה שלי בהריון בחודש שביעי סיפרה לי שהיא קמה בממוצע כ-5 פעמים בלילה לשרותים, המלצתי לה להשתמש בתחבושת…וכבר 4 לילות שהיא ישנה בלי לקום אפילו לא פעם אחת!"

 • מ.נ מאזור ירושלים

"אני בת 65 וסובלת מבריחת שתן. עשיתי שני ניתוחים שלצערי לא הצליחו כלל. החלטתי לנסות את התחבושת של GOOD –CARE   ולאחר תקופה אני יכולה להגיד שאני ישנה רגוע ורצוף כל הלילה בעזרת השם התחבושת עזרה לי מאוד"

 • מ.ל מאזור הדרום

"סבלתי מכאבי מחזור חזקים מאוד והיום לאחר שאני משתמשת בתחבושות Good Care  כבר חודשיים אני יכולה להגיד שיש לי הקלה משמעותית והפחתת הכאב בזמן המחזור תודה"

 • ל.י מאזור השפלה

"סבלתי שנים ממחזור מאורך ל-7 ימים פלוס והיום לאחר שימוש בתחבושות המחזור שלי סודר וקוצר ל-5 ימים, וגם הדימומים הופחתו"

 • ח.כ מאוזר הצפון

"במהלך ההריונות הקודמים שלי סבלתי מצרבות ובחילות שליוו אותי לאורך כל ההיריון עד הלידה עצמה . וב"ה בהיריון הנוכחי בזכות תחבושות Good Care אני מרגישה הרבה יותר טוב וגם נעלמו הצרבות והבחילות..מומלץ בחום"

מטפלות ונשות רפואה מספרות על התחבושת הבריאה של Good Care 

 • ברנדי פוקס, מטפלת ברפלקסולוגיה, טל' 054-8466477

"השילוב של טיפול רפלקסולוגי עם שימוש בתחבושת הבריאה מקדם את מהלך הריפוי בצורה משמעותית"

 • תרצה פרידברג, אחות מוסמכת, טל' 054-8432071

"עשרות נשים שסבלו מכתמים דיווחו לי שלאחר שימוש של מספר שבועות בתחבושות הבריאות הכתמים נפסקו לחלוטין"

 • מיכאלה לוי, מטפלת ברפואה משלימה,טל' 054-6039222 

"הילדים של אחותי היו מרטיבים בלילה. אחרי שראיתי מה התחבושת עושה המלצתי לה לשים להם את התחבושות. תוך שבועיים היה שיפור מדהים! מילדים שהיו מרטיבים בכל לילה, הייתה ירידה משמעותית לפעם בשבוע. אחרי כמה חודשים בקושי פספוס פעם בחודש"

 

סיפורי לקוחות נוספים

 • "אני בת 42 וכבר שנים סובלת מפטרייה חוזרת וגרד. לאחר יומיים בלבד של שימוש בתחבושות של Good Care הפסיק לגרד לי והרגשתי הקלה משמעותית"
 • "אני בת 55 ולא יכולה להתאפק אפילו זמן קצר, וזה גרם לי לחשוב טוב לפני כל יציאה מהבית.. אחרי שבוע וחצי של שימוש בתחבושות הצלחתי להתאפק לזמן ממושך וגם במצבים חריגים אין ריח, נוח ויבש לי.. קיבלתי ביטחון לצאת מהבית בלי לחשוש"
 • "לאחר הלידה האחרונה של בני החלו להופיע אצלי כתמים ולא מצאתי שום פתרון, עד שהגעתי לתחבושות של Good Care, לאחר חודש הכתמים פסקו! התחבושת הזו שינתה לי את החיים"
 • אני בת 32 וסבלתי במשך שנים מדימומים חזקים וריח בלתי נסבל. התחלתי להשתמש בתחבושות של Good Care ותוך זמן קצר הריח ירד פלאים, התחלופה ירדה בחצי והכי אהבתי שהמגע עם הגוף נשאר יבש"

 

 • אודות Good Care

Good Care מפתחת ומשווקת מוצרי היגיינה המבוססים על הרפואה הטבעית.

התחבושת הבריאה של Good Care עזרה בשנים האחרונות לאלפי נשים בישראל להקל על תופעות וגינליות מכל הסוגים בעזרת פטנט "משטח האניון" המכיל 6000 יונים שליליים להקלה ומניעה של אי נוחות.

התחבושת הבריאה של Good Care מבוססת על הרפואה הטבעית ואינה מכילה תוספות של כימיקלים המזיקים לגוף וגורמים לזיהומים. יחד עם זאת, התחבושת הבריאה נושמת ומאפשרת כניסה של אוויר לאורך כל השכבות.

 והספיגה ??? מעולה ! פי 4 מכל תחבושת היגיינית אחרת 

יש לך שאלה? עברי לשאלות נפוצות בלחיצה כאן >>

רוצה להזמין ערכת התנסות? לחצי כאן >>

רוצה למצוא בית מרקחת או חנות טבע קרובה לביתך? לחצי כאן >>

רוצה לתאם עם יועצת שלנו שקרובה לביתך? לחצי כאן >>